• Biedronki w kolejnym międzynarodowym projekcie eTwinning

• 04.12.2023
        • Cieszymy się ogromnie informując, że dzieci z naszej wspaniałej grupy Biedronek po raz kolejny biorą udział w międzynarodowym projekcie eTwinning. Partnerami w projekcie są dzieci z placówek przedszkolnych w Rumunii, Łotwy, Gruzji oraz Polski.  Tym razem w ramach projektu "Super Power Vegetables" skupiamy się na promowaniu zdrowego jedzenia, rozbudzaniu ciekawości naszych zerówkowiczów w zakresie warzyw i doskonaleniu umiejętności językowych.

Naszym głównym celem jest zachęcenie dzieci do jedzenia warzyw, a jednocześnie przyswajanie języka angielskiego. Dzieci z pasją biorą udział w różnorodnych aktywnościach, które pomagają im odkrywać fascynujący świat warzyw.

Rodzice naszych Biedronek również zaangażowali się w działania projektowe, wspierając i pomagając w realizacji zadań. Dziękujemy Wam serdecznie za Wasze zaangażowanie i wsparcie!

W ramach projektu "Super Power Vegetables" będziemy się dzielić naszymi twórczymi dokonaniami oraz przepisem na pyszną zupę cebulową, która zawiera wiele zdrowych składników. Będziemy razem odkrywać tajemnice warzyw i rozwijać nasze umiejętności, ucząc się i bawiąc jednocześnie.

Jesteśmy dumni z naszych małych uczestników projektu i z niecierpliwością oczekujemy na wszystkie fascynujące przygody, które nas jeszcze czekają. Biedronki, jesteście niesamowite!

Wychowawczynie

Agnieszka Czekajło

Agnieszka Chrząszcz

Link do przepisu na naszą zupę: https://www.youtube.com/watch?v=ZOIKhhsMRZA