• Rekrutacja

      •  

         

         

        LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH W REKRUTACJI
        NA ROK 2024/2025 DO PRZEDSZKOLA UKŁADANKA


        Próg punktowy: MEN = 0 lokalne = 100,1908
        L.p. Imiona Nazwisko
        1 Maksymilian Atraszkiewicz
        2 Teodor Piotr Banaś
        3 Helena Barszczewska
        4 Aurelia Marie Bartczak
        5 Blanka Stefania Bartkiewicz
        6 Alicja Aurora Basta
        7 Michał Baś
        8 Aleksander Bazaliński
        9 SARA BĄDKOWSKA
        10 EDWARD BĄDKOWSKI
        11 Ryszard Bartłomiej Bednarek
        12 Jakub Michał Bernard
        13 Maksymilian Adam Bernard
        14 JAN ZBIGNIEW BIELAWSKI
        15 Julia Bielec
        16 Jan Ignacy Błaszczyszyn
        17 Adam Józef Bochenek
        18 Artur Jerzy Bochenek
        19 Hubert Tadeusz Boczar
        20 Vladislav Bodnarchuk
        21 Blanka Boral
        22 Zuzanna Antonina Bortkiewicz
        23 Julia Rita Boruń
        24 Franciszek Stanisław Borycka
        25 Jakub Branicki
        26 Zofia Maria Budzińska
        27 Kalina Bianca Caceres-Kasperek
        28 Amelia Lena Całus
        29 Anika Irena Całus
        30 NIKOS CHATZIPENTIDIS
        31 Leon Antoni Chybziński
        32 Nikola Cieślak
        33 Tomasz Karol Dereniowski
        34 Michał Marcin Diduszko
        35 Weronika Maja Diduszko
        36 MATEUSZ DOBROWOLSKI
        37 Kamil DOMAGAŁA
        38 MATVIY DROHANCHUK
        39 Nikodem Leszek Drozd
        40 Miłosz Dudek
        41 Tadeusz Wojciech Dziewoński
        42 Jan Wojciech Dzundza
        43 Milan Dawid Gabrychowski
        44 Maria Gawin
        45 Krzysztof Gerber
        46 Mateusz Czesław Gogola
        47 Leon Gosiewski
        48 Aleksander Stefan Grabczak
        49 Dawid Grad
        50 Hubert Grad
        51 Leon Grieger
        52 Nina Grieger
        53 Nina Hałasek
        54 Michał Krzysztof Herman
        55 Dagmara Elżbieta Hnat
        56 Grzegorz Hnat
        57 Jan Michał Hołubicki
        58 Zoja Jagodzińska
        59 Anastazja Janik
        60 Jagoda Jarosz
        61 Aleksy Szczepan Jasięga
        62 Michalina Eugenia Jasięga
        63 Adam Marcin Jasiński
        64 Julia Anna Jaworska
        65 Nikodem Jędrzejewski
        66 Hanna Kaczmar
        67 Miłosz Hugo Kaczmarek
        68 Nikodem Kordian Kaczmarek
        69 Klara Zofia Kalinowska
        70 KALINA ANNA KAMECKA
        71 Ksawery Alojzy Kamecki
        72 Aleksander Mieczysław Kania
        73 Klaudia Klementyna Kania
        74 Mieszko Kazimierz Kania
        75 Teodor Jan Kapuścik
        76 Wiktoria Karpińska
        77 Krzysztof Walenty Karpiński
        78 Jan Adam Kawałko
        79 Zofia Anna Kawałko
        80 Krzysztof Kawecki
        81 Bartosz Klarski
        82 Adrianna Maria Kmoch
        83 Arkadiusz Adam Kmoch
        84 Pola Kochaniewska
        85 Oliwia Wiktoria Kocimska
        86 Helena Antonina Koczur
        87 Diana Maria Kolanko
        88 Filip Komisaruk
        89 Mikołaj Koper
        90 Liliana Dagmara Koreń
        91 SZYMON KOŚCIELSKI
        92 Zofia Marcelina Kowal
        93 Julia Kowalczyk
        94 MELANIA KOWALIK
        95 Maja Lena Kowalska
        96 Natalia Katarzyna Krowińska
        97 ZOFIA KRUSZCZYŃSKA
        98 Maja Kryczka
        99 Ignacy Kryszczuk
        100 Natalia Maria Krzemińska
        101 Michał Feliks Kubicki
        102 Bartosz Bernard Kubiczek
        103 Liliana Helena Kuboszek
        104 Oliwia Wanda Kuboszek
        105 Lidia Kurosad
        106 JAKUB - KURYLAS
        107 Maja Oliwia Kuźmik
        108 Brayan Dominik Kwiatkowski
        109 Mikołaj Aleksander Lewczuk
        110 Yelyzaveta Listiuk
        111 Amelia Janina Maćkow
        112 Marcelina Maj
        113 Maurycy Maj
        114 Miłosław Maj
        115 Marta Zofia Majchrzyk
        116 Mikołaj Tomasz Majchrzyk
        117 Agnieszka Malec
        118 Maria Anna Malik
        119 Michalina Wanda Malik
        120 Oliwia Anna Malinowska
        121 Ignacy Gustaw Mały
        122 Wojciech Marciniak
        123 Gniewomir Maszyński
        124 Leon Jan Mąka
        125 Kajetan Młyńczak
        126 Bartosz Modzelewski
        127 Dawid Mozoła
        128 Julia Antonina Musiał
        129 Nela Maria Muzyka
        130 Krzysztof Nadolny
        131 Lena Napierała
        132 Leon Napierała
        133 ALICJA NASKRĘT
        134 Mateusz Stanisław Niemczyk
        135 Julian Czesław Nietrybowski
        136 Julian Nowak
        137 Liliana Nowak
        138 Ruslana Orlova
        139 Jagna Osmenda
        140 Michalina Jagoda Pajda
        141 Michał Eugeniusz Pasierbski
        142 Laura Jadwiga Pastuszka
        143 Franciszek Pawełka
        144 Maria Magdalena Pawlak
        145 Anna Pawluk
        146 Nina Pawluk
        147 Laura Piękna
        148 Antoni Wojciech Pindor
        149 Tymon Wojciech Pitner
        150 Ignacy Kazimierz Piwowarczyk
        151 KACPER DAMIAN PLECZKO
        152 Mieszko Adam Plis
        153 Witold Polakiewicz
        154 Hanna Wiktoria Polańska
        155 Jan Franciszek Popowicz
        156 JAKUB PRYMAKA PRYMAKA
        157 Hanna Gabriela Przygoda
        158 Lena Hanna Przytocka
        159 Antoni Wincenty Puzyniak
        160 Leon Bronisław Puzyniak
        161 Antoni Jan Rabiega
        162 Tomasz Józef Radecki
        163 Kacper Mikołaj Radomski
        164 Tymon Radzewicz Radzewicz
        165 Marek Jakub RELISZKA
        166 Michał Damian RELISZKA
        167 Antonina Grażyna Reus
        168 Teodor Gustaw Robociński
        169 Franciszek Romanowicz
        170 Dmytro Rosinskyi
        171 Tola Ruman Ruman
        172 Kaja Ada Rumiej
        173 Nikodem Rychter
        174 Nikodem Rzeźnik
        175 Szymon Sacała
        176 Julia Gabriela Sadowska
        177 Henryk Jan Sadowski
        178 Marek Andrzej Sadowski
        179 Klara Sofia Santos Rolo
        180 Liliana Sawa
        181 Adam Sawicki
        182 Tymoteusz Artur Sawicki
        183 Nina Aleksandra Serek
        184 Matylda Siedlecka
        185 Konstanty Tadeusz Siedlecki
        186 Kinga Sikora
        187 MAKSYMILIAN SITNIK
        188 Mateusz Skawiński
        189 Antoni Jan Skiba
        190 Karol Jan Skwarek
        191 Tymoteusz Marek Skwarek
        192 Oliwier Sobala
        193 WOJCIECH KACPER SOBECKI
        194 Mia Adrianna Sosnowska-Pawluk
        195 Zuzanna Oliwia Stankiewicz
        196 Wiktoria Stęchlicka
        197 Marta Ewa Stróżyna
        198 Maria Surma
        199 Michalina Surma
        200 Tymon Kamil Szargawiński
        201 Bruno Tadeusz Szczuka
        202 Szymon Remigiusz Szczypta
        203 Anna Marta Szmigiel
        204 Gaja Szuszkiewicz
        205 Pola Szwiec
        206 Melania Szyba
        207 Maja Karolina Szykasiuk
        208 Stefan Wojciech Szymański
        209 Miłosz Jan Szyszka
        210 Tobiasz Tadeusz Szyszka
        211 Elżbieta Zofia Świątek
        212 Dawid Bolesław Świder
        213 Emma Marie Taylor

        214 ALEX PAWEŁ TRACZ
        215 Martyna Trawińska
        216 Laura Turek
        217 Hanna Antonina Wątrucka
        218 Szymon Marek Wesołowski
        219 URSZULA MICHALINA WIATR
        220 Łucja Wierzbicka
        221 Hubert Wierzbicki
        222 Filip Krzysztof Wilk
        223 Alicja Witka
        224 Joanna Witka Witka
        225 Michalina Witka
        226 STANISŁAW WITKA
        227 Robert Marian Witrykus
        228 Inka Anna Wolna
        229 Wojciech Jan Wolny
        230 Stanisław Jan Wolski
        231 Jakub Wojciech Wołkowicz
        232 Kacper Wróbel Wróbel
        233 Tadeusz Wszelaki
        234 Leon Karol Zalewski
        235 Wiktor Adam Zalewski
        236 Tymon Zauściński
        237 Filip Zdrojewski
        238 Maciej Tadeusz Zemke
        239 Mateusz Wojciech Zemke
        240 Błażej Wojciech Żabicki
        241 MICHALINA ŻUREK

         

         

        Przedszkole Publiczne UKŁADANKA w Świętej Katarzynie
        LISTA NIEZAKWALIFIKOWANYCH

        L.p. Imiona Nazwisko
        1 Nadia Iga Burzyńska
        2 Marcelina Anna Czarnecka
        3 Maja Agnieszka Dziki
        4 Iga Hull
        5 Dominika Kaczmarek
        6 Tadeusz Kamocki
        7 Leonard Kunts
        8 Stefania Irena Mojsiejów
        9 Laura Natalia Mrowiec
        10 Iga Niedźwiedzińska
        11 Sara Teresa Pastuszka
        12 Maria Piela
        13 Franciszek Edward Piotr
        14 Marcelina Pokrywka
        15 Adam Procelewski
        16 Bruno Salamon
        17 Julian Wiśniewski
        18 Iga Zajkowska

         

        Poniżej link do rekrutacji

    • Kontakty

      • Przedszkole Publiczne Układanka
      • 55-010 Święta Katarzyna, ul. Dąbrowskiego 3 Poland
      • 71 311 62 46
      • tel. 601 776 195 e-mail: dyrektor.katarzyna@gmail.com
      • tel. 601 776 185 e-mail: wicedyrektor.katarzyna@gmail.com
      • tel. 601 776 198 e-mail: katarzyna.intendent@gmail.com
      • tel. 575 722 157 e-mail: sekretariat.ukladanka@gmail.com
      • /PrzedszkoleUKLADANKA/SkrytkaESP
  • Galeria zdjęć

      brak danych