• Seminarium Programu e-Twinning

W dniach 16-17.03.2024 r. w Toruniu, nauczycielki z Przedszkola Układanka wzięły udział w Seminarium program e-Twinning " Mój pierwszy projekt z Ambasadorem".

Agata Czerniak oraz Anna Zawiślak-Szyler zaangażowały się w projekt "Dobrostan w Wiosennym Ogrodzie" pod okiem doświadczonej Ambasadorki Anny Wilczyńskiej. Nauczycielki wraz ze swoimi podopiecznymi będą realizować zadania, które mają na celu promowanie dobrostanu wśród dzieci w wieku przedszkolnym, poprzez twórcze działania w wiosennym otoczeniu. Projekt będzie realizowany do końca maja 2024r.

• Witamy w Układance

W zakładce "Rekrutacja" znajduje się lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola Układanka.

Prosimy Rodziców dzieci zakwalifikowanych, aby złożyli w dniach 02.04.2024 do 11.04.2024 do godziny 15.00 potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola.

UWAGA! Niepotwierdzenie woli skutkuje usunięciem dziecka z listy dzieci zakwalifikowanych i tym samym rezygnację z miejsca!!!

• Kolejne sukcesy naszych nauczycieli

Sukcesy naszych nauczycieli

Z ogromną radością informujemy, że nasze przedszkole coraz aktywniej uczestniczy w projektach eTwinning. Pod kierunkiem Agnieszki Czekajło, naszej nauczycielki i ambasadorki programu eTwinning, kadra naszego przedszkola systematycznie doskonali swoje umiejętności podczas regionalnych, krajowych oraz międzynarodowych seminariów kontaktowych.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Z okazji DNIA BABCI I DZIADKA wszystkim BABCIOM I DZIADKOM składamy najsereczniejsze życzenia zdrowia, radości i samych pięknych dni!!

Wraz z dziećmi z wszystkich grup zapraszamy serdecznie na świętowanie tego wyjątkowego święta w przedszkolu UKŁADANKA

Będą wiersze, tańce, śpiewanie i mnóstwo miłości krążącej w powietrzu.

• Mapa

• 55-010 Święta Katarzyna, ul. Dąbrowskiego 3